Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, oraz akceptujesz regulamin. OK, rozumiem

DLA FIRMY

Prąd ze słońca w Twojej firmie

Obniż koszty prowadzenia biznesu inwestując w fotowoltaikę. Zyskasz niezależność energetyczną za sprawą produkcji energii w własnego, odnawialnego źródła. Tym samym uniezależnisz się od podwyżek cen prądu i przerw w dostawie. Postaw na ekologiczne rozwiązanie.

niezależność energetyczna

optymalizacja kosztów

bezpieczeństwo dostaw energii

dopasowane modele finansowania

uniezależnienie od podwyżek cen prądu

atrakcyjne dofinansowania

Fotowoltaika od BASMAC

Zobacz nasze realizacje

Referencje

KRUSZGEO Spółka Akcyjna

Niniejszym potwierdzam wykonanie przez firmę BASMAC Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Baczyńskiego 7 kompleksowej usługi polegającej na zaprojektowaniu, podłączeniu, uruchomieniu oraz serwisowaniu instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 49,78 kWp.

Jako inwestor poświadczam, że instalacja fotowoltaiczna została wykonana kompleksowo, w terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz należytą starannością. 

Wobec powyższego stwierdzam, że firma BASMAC Sp. z o.o. dysponuje odpowiednim potencjałem technicznym, sprzętem oraz kadrą pracowniczą posiadającą niezbędne uprawnienia.

Niniejszym rekomenduję BASMAC Sp. z o.o. jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznych.

Jerzy Graboś Prezes