Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, oraz akceptujesz regulamin. OK, rozumiem

O firmie

Firma BASMAC prowadzi działalność od 1991 roku. Od samego początku założyła, że zajmować sie będzie nowymi technologiami w budownictwie. Lata dziewięćdziesiąte charakteryzowały się dużym napływem do Polski nowych technologii, dlatego firma postawiła na wdrożenia i prezentację tych technologii.
Firma na początku prowadziła swoją działalność na obszarze obecnego województwa podkarpackiego. W roku 1995 został powołany oddział firmy w województwie śląskim – Dąbrowa Górnicza, a także rozpoczęto działalność na terenie Niemiec. Działalność eksportowa stanowiła w tych latach niewielki procent w przychodach Firmy, aby w latach 2008 – 2010 ukształtować się na poziomie około 76%. Spadek zapotrzebowania na usługi pod koniec lat dziewięćdziesiątych w Polsce pozwolił na pozyskanie pracowników z Podkarpacia i znacznie zaangażowanie się w rozwój rynku usług na terenie Niemiec. Nakłady poniesione przez Firmę na przeszkolenie i dokształcanie pracowników przyczyniły się w następnych latach do znacznego wzrostu zatrudnienia. Nabyte kwalifikacje za granicą znacznie poprawiły wizerunek firmy w kraju.

Działalność w kraju przebiegała w dwóch kierunkach:

  1. Wdrażanie i promocja nowych rozwiązań w zakresie technik instalacyjnych i budowlanych, ( systemy ogrzewania oparte na nowych technologiach i materiałach, wdrożono do
    realizacji system budowy “Thermomur” oparty o styropianowe elementy zalewane betonem)
  2. Rozwój usług instalacyjnych i budowlanych opartych na wdrażanych technologiach.

Działalność za granicą koncentruje się na wykonaniu usług budowlanych w zakresie stanów surowych budynków mieszkalnych, osiedli, pawilonów usługowych. Firma w ostatnich latach przekazuje do dalszego wykończenia około 200 mieszkań rocznie.
O profesjonalizmie firmy świadczą jej sukcesy w działalności handlowej i usługowej na rynku krajowym i zagranicznym.

“BASMAC” szczyci się:

  • Tytułem Solidnego Partnera 97
  • Złotym Medalem Targów InterRes
  • Wyróżnienie “Polski Sukces 2002”
  • Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 2010
  • Gazele Biznesu 2010

 

BASMAC na Międzynarodowych Targach Dom Expo wiosna 2013 – dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska

 

BASMAC szkolenie na temat Fotowoltaiki luty 2013

 

BASMAC na Międzynarodowych Targach Dom Expo jesień  2012

 

BASMAC na Międzynarodowych Targach Budownictwa Rzeszów 2012