Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie, oraz akceptujesz regulamin. OK, rozumiem

O firmie

Energooszczędny i komfortowy dom Kompleksowa usługa

 

W

Witamy w BASMAC
Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy rodzinną, lokalną firmą działającą w branży budowlanej od 1991 roku. Od początku swojej działalności stawiamy na wdrażanie nowych technologii w budownictwie. Lata 90 charakteryzowały się dużym napływem nowinek budowlanych do naszego kraju. Czerpaliśmy z tego pełnymi garściami, wiec na rynku podkarpackim byliśmy prekursorem nowych trendów budowlanych. Zaczynaliśmy od sprzedaży i montażu instalacji co., systemu budownictwa domów pasywnych oraz stropów styropianowych. Stopniowo nasza oferta poszerzała się o kolejne produkty i usługi. Do naszego portfolio włączyliśmy więc usługę montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji oraz Smart Home. Stawiamy na rozwiązania domów energooszczędnych i bezobsługowych, w których klient będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów z doświadczeniem. Nasze usługi wyróżnia kompleksowość. Klient otrzymuje wsparcie od projektu poprzez montaż, aż po serwis pogwarancyjny i opiekę 24h. Usługi wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, działamy na sprawdzonych podzespołach renomowanych firm, a także posiadamy bogate zaplecze techniczne. Przez ponad 30 lat naszej działalności zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy wciąż do nas wracają. Nasze działania opieramy na zaufaniu pomiędzy klientem, a firmą. Skupiamy się  dopasowaniu usług i produktów do rzeczywistych potrzeb klienta oraz na najwyższej jakości obsługi. 

Zapraszamy do Basmac – Rzeszów 

Nasze atuty

0
zadowolonych klientów
0 %
klientów nas poleca